Zakończenie: 11-04-2024 20:00 ÷ 21:49
Śląsk, medal na pamiątkę pożaru ratusza w Ząbkowicach Śląskich, 1858
390629
Aw: Widok ruin ratusza, z boków GOTT - HILF, FRANKENSTEIN... | II-/III+ |
115 zł szac. 180 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, medal na pamiątkę odbudowy dzwonnicy św. Marka w Wenecji, 1912
390630
Dzwonnica św. Marka, po bokach COME ERA DOVE ERA, u dołu ... | II- |
95 zł szac. 150 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy za osiągnięcia rolnicze, 1904
390631
Aw: Orzeł z głową zwróconą w lewo, LANDWIRTSCHAFTSKAMMER ... | III |
200 zł szac. 200 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
390632
Aw: Merkury siedzący w lewo, trzymający w ręce kaduceusza... | III+ |
110 zł szac. 150 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal Karol Fryderyk i Karol Aleksander, 2. połowa XIX w.
390633
Aw: Głowy zwrócone w lewo, CAR FRIDERICVS ET CAR ALEXANDE... | III- |
120 zł szac. 200 zł 64 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, Wojskowy Medal Pamiątkowy "Signum Memoriae", 1898
390634
Popiersie w prawo, FRANC • IOS • IMP • AVSTR • REX • BOH ... | II |
115 zł szac. 80 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, próbne moneta o nominale 3 marek, 1913
390635
projektował Karl Goetz | I |
640 zł szac. 400 zł 78 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
390636
Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orz... | II/III |
110 zł szac. 50 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Otwarcie Muzeum Historycznego w Wersalu, 1837
390654
sygnowany J.-P. Montagny, Aw: Popiersia Ludwika XIV i Lud... | I- |
115 zł szac. 100 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, odważnik dukata, 1772
390655
| III |
240 zł szac. 120 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona |