Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 21:34:20

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 21:34:20
390632
Opis: Francja - XIX wiek, żeton ośmiokątny z okazji ustawy z dnia 27 lipca 1822 o ekspertach rządowych, 1831, Aw: Merkury siedzący w lewo, trzymający w ręce kaduceusza, z boków waga i tablice z 10 przykazaniami, w odcinku 1831 i sygnatura DOMARD, Rw: LOI / DU 27 JUILLET / 1822, w otoku COMMISSAIRES EXPERTS DU GOUVERNEMENT, na rancie nabite ARGENT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.2 mm, 15.60 g

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 45