Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 20:00 ÷ 21:49
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Austria, Wojskowy Medal Pamiątkowy
Austria, Wojskowy Medal Pamiątkowy "Signum Memoriae", 1898
390634
Popiersie w prawo, FRANC • IOS • IMP • AVSTR • REX • BOH ...
II

115 zł

szac. 80 zł

50 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal pamiątkowy, 1811
Francja, medal pamiątkowy, 1811
390997
Aw: Głowa Napoleona w lewo, na przecięciu szyi sygnatura ...
III-

290 zł

szac. 100 zł

66 wyświetleń

0 zakończona
Francja, żeton ośmiokątny z okazji ustawy z dnia 27 lipca 1822 o ekspertach rządowych, 1831
Francja, żeton ośmiokątny z okazji ustawy z dnia 27 lipca 1822 o ekspertach rządowych, 1831
390632
Aw: Merkury siedzący w lewo, trzymający w ręce kaduceusza...
III+

110 zł

szac. 150 zł

43 wyświetleń

0 zakończona
Francja, Otwarcie Muzeum Historycznego w Wersalu, 1837
Francja, Otwarcie Muzeum Historycznego w Wersalu, 1837
390654
sygnowany J.-P. Montagny, Aw: Popiersia Ludwika XIV i Lud...
I-

115 zł

szac. 100 zł

41 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal pamiątkowy, 1855
Francja, medal pamiątkowy, 1855
385463
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ.F., EUGÉNIE - IMP...
III

65 zł

szac. 50 zł

41 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny, XIX w.
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny, XIX w.
390662
Aw: Popiersie w lewo, w dolnej części sygnatura CAQUÉ, CH...
II

185 zł

szac. 200 zł

37 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, próbne moneta o nominale 3 marek, 1913
Niemcy, próbne moneta o nominale 3 marek, 1913
390635
projektował Karl Goetz
I

640 zł

szac. 400 zł

68 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 50. rocznicę mianowania Aleksandra, barona von Vrints-Berberich na dyrektora generalnego poczty, 1835
Niemcy, 50. rocznicę mianowania Aleksandra, barona von Vrints-Berberich na dyrektora generalnego poczty, 1835
390661
sygnowany przez L. Held i G. Loos, Aw: Głowa barona Alex...
II-

80 zł

szac. 120 zł

44 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, medal Lothar Franciszek
Niemcy, medal Lothar Franciszek
390665
sygntaura Heinrich Müller, Aw: Popiersie w prawo, LOTHAR....
III+

125 zł

szac. 100 zł

74 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, medal Karol Fryderyk i Karol Aleksander, 2. połowa XIX w.
Niemcy, medal Karol Fryderyk i Karol Aleksander, 2. połowa XIX w.
390633
Aw: Głowy zwrócone w lewo, CAR FRIDERICVS ET CAR ALEXANDE...
III-

120 zł

szac. 200 zł

61 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.