Zakończenie: 28-03-2024 20:00 ÷ 22:54
Francja, medal pamiątkowy
390505
Aw: Dwie kobiety, obok nich kobieta prowadzona przez anio... | I- |
310 zł szac. 500 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1879
390506
Aw: Głowa kobiety w prawo, na głowie hełm antyczny, na do... | I- |
490 zł szac. 500 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, zestaw 7 żetonów, XVII w.
390508
zestaw 7 żetonów, część z kontramarkami | III/III- |
330 zł szac. 200 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
390509
Aw: Postać kobiety, siedzącej na kamieniu i wyznaczającej... | I- |
420 zł szac. 500 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1877
390510
Aw: Głowa Marianny w lewo, na dole sygnatura OUDINÉ, REPU... | I- |
350 zł szac. 400 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1903
390511
Aw: Głowa Marianny w lewo, REPUBLIQUE - FRANÇAISE, Rw: Ko... | II+ |
410 zł szac. 400 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1819
390512
Aw: Kobieta, oparta o kolumnę, wskazująca na napis LE CTE... | I- |
720 zł szac. 500 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1775
390513
Aw: Statki wypływające z portu w Marsylii, na niebie Wiel... | II+ |
360 zł szac. 200 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton
390514
Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura GAYRARD F., LOUIS X... | II- |
200 zł szac. 200 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1818
390515
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura BARRE F•, LOUIS XVIII R... | II+ |
250 zł szac. 200 zł 27 wyświetleń |
0 | zakończona |