Francja, żeton, 1775

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:30:00
Francja, żeton, 1775

Francja, żeton, 1775

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:30:00
390513
Opis: Francja - Ludwik XVI (1774–1793), żeton, 1775, Aw: Statki wypływające z portu w Marsylii, na niebie Wielki Wóz, na dole sygnatura ALPHEE DUBOIS, QUOT CURSUS IMMOTA REGIT, w odcinku 1775, Rw: Wieniec, w którym CHAMBRE / DE / COMMERCE / MARSEILLE, na dole sygnatura DUBOIS, Obrzeże: Punca ARGENT
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.0 x 35.0 mm, 19.01 g, patyna, rzadki

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 53