Francja, medal nagrodowy, 1819

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:37:00

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:37:00
390512
Opis: Francja - XIX wiek, medal nagrodowy, 1819, Aw: Kobieta, oparta o kolumnę, wskazująca na napis LE CTE. / DECAZES / MINISTRE / DE ĽINTERIEUR, po prawej Geniusz, wsparty na tarczy, na której CAZENEUVE / DONAT / ALLUARD / ALLARD / 1819, piszący na kolumnie UTILITE / VERITABLE / GLOIRE, SOUS LE REGNE DE LOUIS XVIII - BREVET D'INVENTION, w odcinku C.TE CHABROL PREFET / DE LA SEINE, Rw: Ukoronowana Francja w prawo, stojąca przed ołtarzem, przy którym tarcza z herbem Francji, trzymająca wieniec laurowy nag dłową Geniusza, trzymającego plan pomnika Francji, za nim Eskulap z laską, AGRICULTURE - SALUBRITE, w odcinku CTE. ANGLES PREFET / DE POLICE, projektował Armand-Auguste Caqué
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 50.3 mm, 74.02 g, patyna, rzadki

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 47