Zakończenie: 01-02-2024 20:00 ÷ 22:32
Francja, żeton, 1662
385439
Aw: Kartusz z monogramem, po bokach 16 - 62, + LOVIS • BE... | II |
125 zł szac. 100 zł 81 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton
385440
Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura LGL•, LVDO... | II |
55 zł szac. 50 zł 65 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1902
385445
Aw: Postać kobiety, siedząca w lewo, trzymająca wieniec l... | I- |
110 zł szac. 125 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1867
385446
Aw: Postać kobiety, stojącej na wprost, trzymająca wienie... | II-/II |
85 zł szac. 75 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1913
385447
Aw: Putto z wieńcem, zrywające gałązki, wokół atrybuty rz... | II |
220 zł szac. 150 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1847
385448
Aw: Kobieta stojąca na wprost, trzymająca wieniec, wspart... | I- |
165 zł szac. 150 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1830
385449
Aw: Kobieta w antycznym stroju, trzymająca zwój z napisem... | I/I- |
115 zł szac. 150 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1849
385450
Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu sygnatura DEPAULIS F, ... | I- |
320 zł szac. 200 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
385451
Aw: Dwie postaci, symbolizujące rolnictwo i przemysł, mię... | II |
360 zł szac. 125 zł 55 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
385452
Aw: Sekwana siedząca z dzbanem, z którego wypływa woda, w... | I- |
90 zł szac. 125 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona |