Francja, medal pamiątkowy, 1849

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:19:00

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:19:00
385450
Opis: Francja - XIX wiek, medal pamiątkowy, 1849, Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu sygnatura DEPAULIS F, C. DUFRESNE DU CANGE NÉ A AMIENS LE 18 DÉC. 1610 MORT A PARIS LE 23 OCT. 1688., Rw: Górna część pomnika, STATUE / DE BRONZE / ÉRIGÉE PAR / LA SOCIÉTÉ / DES / ANTIQUAIRES / DE / PICARDIE - AVEC LE / CONCOURS / DE LA VILLE / D’AMIENS / ET DES / SOUSCRIPTEURS / 19 AOUT / 1849., na dole sygnatura A. J. DEPAULIS GRAVEUR - T. CAUDRON SCULPTEUR
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 61.3 mm, 104.02 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 39