Zakończenie: 06-07-2023 20:00 ÷ 22:52
Polska, medal pamięci Władysława Terleckiego, 1967
371968
Aw: Głowa lekko w prawo, NAKŁADEM SEKCJI NUMIZMATYCZNEJ P... | I |
160 zł szac. 100 zł 64 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Orzeł wz. 19 do czapki
371969
| II/III |
90 zł szac. 150 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, odznaka Stanisławowskiego Klubu Motocyklowego, lata 30 XX w.
371970
Koło, na nim blok silnika oraz trzykolorowa tarcza (czarn... | II |
3 000 zł szac. 300 zł 164 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Henryk IV
371971
Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura DURAND. D., JE VEU... | III |
140 zł szac. 200 zł 88 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Medal Stulecia (Zentenarmedaille), 1897
371972
Popiersie Wilhelma w prawo, z lewej WILHELM / DER / GROSS... | II |
42 zł szac. 50 zł 57 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 20 lat Politechniki Częstochowskiej, 1969
371973
Aw: Herb Częstochowy w kole zębatym, u góry trzy dymiące ... | I- |
24 zł szac. 30 zł 65 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 20 lat Totalizatora Sportowego, 1975
371974
Aw: Piłka wsparta na cyfrach XX, wokół piłki P.P. TOTALIZ... | I- |
18 zł szac. 30 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Antarktyda, zestaw 6 banknotów, 2008–2011
371982
w skład zestawu wchodzą nominały: 1, 2, 3, 5, 10 i 20 dol... | I |
240 zł szac. 80 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Nestorowicz Zbigniew – Pieniądz czasu wojny i okupacji w Polsce 1939-1945,..
371986
Nestorowicz Zbigniew – Pieniądz czasu wojny i okupacji w ... | I |
175 zł szac. 30 zł 282 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski – Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbioro..
371987
Jan Moczydłowski – Ilustrowany katalog obligacji Polski p... | I/I- |
40 zł szac. 30 zł 144 wyświetleń |
0 | zakończona |