wydawnictwa polskie, Nestorowicz Zbigniew – Pieniądz czasu wojny i okupacji w Polsce 1939-1945,..
Zakończenie: 06-07-2023 20:02:00
371986
Opis: | wydawnictwa polskie, Nestorowicz Zbigniew – Pieniądz czasu wojny i okupacji w Polsce 1939-1945, Lublin 2009, ISBN 9788389616937 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 48 stron formatu B5, miękka oprawa, informator wystawy dotyczącej pieniądza obiegającego tereny Polski podczas II wojny światowej, w tym także te emitowanego w żydowskim gettcie oraz w obozach jenieckich. Książka bogato ilustrowana barwnymi zdjęciami |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 282