Zakończenie: 08-06-2023 20:00 ÷ 22:47
Austria, zestaw: 2 x floren, 1860 i 1880
370685
| III/III+ |
175 zł szac. 120 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, 50 kopiejek, 1912 ЭБ
370233
| II |
175 zł szac. 100 zł 187 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1896
369985
typ Morgan | II- |
175 zł szac. 120 zł 76 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Szwajcaria, grosz, 1732
370666
| III |
175 zł szac. 50 zł 78 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 50.000 marek polskich, 10.10.1922
209553
seria B, numeracja 8206145 | II- |
170 zł szac. 120 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Prusy Zachodnie, 10 fenigów, 9.12.1916
209491
numeracja 592186, z suchym stemplem u dołu | I- |
170 zł szac. 70 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Mołdawia, asprokastron, XV w.
369338
Aw: Znaki i napisy tatarskie, na nich kontramarka w posta... | III |
170 zł szac. 150 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 НГ
370345
cyfra 9 w dacie szeroka | III/IV |
170 zł szac. 80 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, zestaw: 2 x floren, 1862 i 1884
370686
| III/III+ |
170 zł szac. 120 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, stulecie Banku Polskiego, 1928
370725
Aw: Dwie głowy w prawo, na odcięciu szyi sygnatura J. Aum... | II |
170 zł szac. 200 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona |