Polska, 20 marek polskich, 17.05.1919
Zakończenie: 08-06-2023 20:15:40
209552
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 20 marek polskich, 17.05.1919, seria F, numeracja 0576768 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złamane lub zaokrąglone rogi, banknot po subtelnej konserwacji |
Literatura: | Lucow 334 (R3), Miłczak 21c |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 530