Polska, 10 milionów marek polskich, 20.11.1923
Zakończenie: 08-06-2023 20:21:40
209558
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 10 milionów marek polskich, 20.11.1923, seria BS, numeracja 725881 |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | niezauważalne złamanie w pionie, zaokrąglenia i delikatne przegięcia w rogach, minimalne uszkodzenie na stronie odwrotnej przy lewym dolnym rogu, bardzo rzadki nominał, banknot z kolekcji Lucow |
Literatura: | Lucow 459 (R5), Miłczak 39b |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1329