Polska, ryngraf

Rozpoczęcie: 29-05-2023 18:00
Zakończenie: 08-06-2023 22:47:20
Polska, ryngraf

Polska, ryngraf

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2023 22:47:20
370401
Opis: Polska - PRL (1952–1989), ryngraf, Tarcza, na której Matka Boża Częstochowska, na stronie odwrotnej punce srebra, punca POLAND oraz wygrawerowane Michasiowi / Chrzestny / 14 IX 58 r.
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 56.1 x 64.9 mm, 21.26 g (z podkładką)

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 110