Polska, odznaka pamiątkowa, 1951

Rozpoczęcie: 29-05-2023 18:00
Zakończenie: 08-06-2023 22:47:00

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2023 22:47:00
370398
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), odznaka pamiątkowa, 1951, Warszawa, Koło, w którym szybowiec oraz wystające flagi krajów socjalistycznych, na dole 1951, MIĘDZYNARODOWE ZAWODY MODELI LATAJĄCYCH, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 36.2 x 36.0 mm, 23.08 g (z nakrętką), lekko zgięty słupek

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 66