Polska, odznaka pamiątkowa 2 Korpusu, od 1946
Zakończenie: 08-06-2023 22:46:40
370397
Opis: | Polska - RP na Emigracji, odznaka pamiątkowa 2 Korpusu, od 1946, Tarcza z krzyżem, na tarczy warszawska syrena, z boków tarczy wstęga, na której 2 KORPUS POLSKI, obok syreny kłosy zboża, na stronie odwrotnej nabity numer 103172, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal, 19.8 x 36.4 mm, 9.46 g (z nakrętką) |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 487 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 180