Polska, Odznaka Związku byłych Ochotników Armii Polskiej

Rozpoczęcie: 29-05-2023 18:00
Zakończenie: 08-06-2023 22:46:20

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2023 22:46:20
370396
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Odznaka Związku byłych Ochotników Armii Polskiej, Warszawa, Krzyż maltański, w który wpisany Krzyż Niepodległości, między ramionami dwa skrzyżowane miecze, w medalionie Orzeł oraz daty 1914 - 1921, na stronie odwrotnej nabity numer 650 oraz napis Odznaka Związku / b. Ochotników / Armji / Polskiej, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J. CHYLIŃSKI - WARSZAWA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 40.2 x 40.0 mm, 33.01 g (z nakrętką), spękania emalii, uderzenie medalionu, lekko zgięty słupek
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 613

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 349