Węgry, 1 forint, 1874

Rozpoczęcie: 29-05-2023 18:00
Zakończenie: 08-06-2023 22:40:40
Węgry, 1 forint, 1874

Węgry, 1 forint, 1874

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2023 22:40:40
370684
Opis: Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 forint, 1874, Kremnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 601, Huszár 2138

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 69