Niemcy, grosz maryjny, 1550
Zakończenie: 08-06-2023 22:30:20
Niemcy, grosz maryjny, 1550
370674
Opis: | Niemcy - Brunszwik – miasto, grosz maryjny, 1550 |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Jesse 23 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 41