Austria, 2 krajcary (1/2 batzen), 1710
Zakończenie: 08-06-2023 22:23:20
370006
Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Franciszek Antoni książę Harrach (1709–1727), 2 krajcary (1/2 batzen), 1710, Salzburg |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | delikatna patyna, pięknie zachowane |
Literatura: | Probszt 2055, Zöttl 2469 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 49