Śląsk, 3 krajcary, 1658 GH
Zakończenie: 08-06-2023 22:17:20
Śląsk, 3 krajcary, 1658 GH
370841
Opis: | Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Ferdynand III (1637–1657), 3 krajcary, 1658 GH, Wrocław, emisja pośmiertna |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, pięknie zachowana moneta, bardzo rzadki typ monety |
Literatura: | E-M. 832 (R4), F.u.S. 396 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 185