Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1541
Zakończenie: 08-06-2023 22:14:00
370314
Opis: | Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1541, Królewiec, końcowka legendy rewersu PRVSS, długa broda księcia |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Kop. 3783, Slg. Marienburg 1179, Vossberg 1373 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 48