Polska, dienieżka, 1855
Zakończenie: 08-06-2023 21:44:00
Polska, dienieżka, 1855
370348
Opis: | Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II (1855–1881), dienieżka, 1855, Warszawa |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemnozielona patyna |
Literatura: | Bitkin 877 (R), Brekke 68, H-Cz. 3808, Plage 518 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 52