Śląsk, kwartnik

Rozpoczęcie: 29-05-2023 18:00
Zakończenie: 08-06-2023 21:25:20
Śląsk, kwartnik

Śląsk, kwartnik

Cena wylicytowana: 4 200 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2023 21:25:20
370294
Opis: Śląsk - Księstwo Nyskie - bp Henryk z Wierzbna (1302–1319), kwartnik, Nysa, Aw: Postać biskupa, stojącego na wprost, trzymającego pastorał i jabłko panowania, po bokach trzy gwiazdy, h (lilia?) EPISCOPI + VRAT…, Rw: Baranek Boży w lewo, + ECCE AGИ…DEI
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.9 mm, 1.72 g, patyna, bardzo rzadki
Literatura: Fbg 436, FbgCDS 766, Frynas S.WroNys.3.1 (R), Kop. 6716 (R6)

Cena końcowa: 4 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 125