Pomorze Zachodnie, denar jednostronny, XIV w.
Zakończenie: 08-06-2023 21:25:00
369312
Opis: | Pomorze Zachodnie - Uznam- miasto, denar jednostronny, XIV w., Hełm w prawo, z pióropuszem złożonym z pięciu piór |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 11.5 mm, 0.14 g, podgięty |
Literatura: | Dbg-P. 314 (?) |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 102