Cesarstwo Rzymskie, brąz, 348-350
Zakończenie: 08-06-2023 21:19:40
370215
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstans (337–350), brąz, 348-350, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, DN CONSTANS P F AVG, Rw: Feniks w nimbusie stojący w prawo na szczycie piramidy, FEL TEMP REPARATIO, w odcinku ΓSISh |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 18.9 mm, 2.72 g, zielona patyna, ładnie zachowana moneta |
Literatura: | RIC 241 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 92