Cesarstwo Rzymskie, follis, 330-335

Rozpoczęcie: 29-05-2023 18:00
Zakończenie: 08-06-2023 21:18:20

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2023 21:18:20
370216
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 330-335, Nikomedia, Rw: Wilczyca karmiąca dwoje bliźniąt Remusa i Romulusa, w odcinku SMNΓ, moneta pamiątkowa na 1.000-lecie Rzymu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 17.2 mm, 2.29 g, zielona patyna
Literatura: RIC 195

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 75