Rzym prowincjonalny, brąz, 244–249
Zakończenie: 08-06-2023 21:15:20
370712
Opis: | Rzym prowincjonalny - Syria - Seleucia Pieria - Filip I Arab (244–249), brąz, 244–249, Antiochia, Aw: Popiersie władcy w prawo, AYTOK K M IOYΛΙ ΦΙΛΙΠΠΟC CЄB, Rw: Popiersie Tyche w koronie muralnej w prawo, ΑΝΤΙΟΧЄΩΝ MHTPOKOΛΩN |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 28.3 mm, 14.07 g, zielona patyna |
Literatura: | Sear 3959 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 46