Rzym prowincjonalny, brąz, 244–249

Rozpoczęcie: 29-05-2023 18:00
Zakończenie: 08-06-2023 21:15:20

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2023 21:15:20
370712
Opis: Rzym prowincjonalny - Syria - Seleucia Pieria - Filip I Arab (244–249), brąz, 244–249, Antiochia, Aw: Popiersie władcy w prawo, AYTOK K M IOYΛΙ ΦΙΛΙΠΠΟC CЄB, Rw: Popiersie Tyche w koronie muralnej w prawo, ΑΝΤΙΟΧЄΩΝ MHTPOKOΛΩN
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.3 mm, 14.07 g, zielona patyna
Literatura: Sear 3959

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 35