Rzym prowincjonalny, brąz, 246–247
Zakończenie: 08-06-2023 21:15:00
370353
Opis: | Rzym prowincjonalny - Moesia Superior - Viminacjum - Filip I Arab 244–249, brąz, 246–247, Aw: Popiersie władcy w wieńcu laurowym w prawo, IMP M IVL PHILIPPVS AVG, Rw: Dacia stojąca na wprost, pomiędzy orłem i lwem, trzymająca sztandary legionowe o numerach V I XIII, w odcinku AN II, PROVINCIA DACIA |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 27.1 mm, 10.28 g, zielona patyna, ładnie zachowana moneta |
Literatura: | Varbanov 9 (R3) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 75