Cesarstwo Rzymskie, denar, 226
Zakończenie: 08-06-2023 21:14:00
370334
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Julia Mamaea (matka Aleksandra Sewera) (222–235), denar, 226, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w diademie, napis IVLIA MAMAEA AVG, Rw: Vesta stojąca w lewo, w prawym ręku trzyma palladium, w lewym berło, VESTA |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 2.90 g, patyna |
Literatura: | RIC 360, C. 81 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 72