Cesarstwo Rzymskie, denar, 218
Zakończenie: 08-06-2023 21:10:40
370331
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Heliogabal (218–222), denar, 218, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES M AVR ANTONINVS AVGVST, Rw: Roma siedząca na tronie w lewo, trzymająca berło i Wiktorię, PONTIF MAX TR P |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 2.56 g, ciemna patyna |
Literatura: | RIC 8 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 86