Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, V w. pne
Zakończenie: 08-06-2023 21:06:20
370214
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, V w. pne |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 32.7 mm, 2.70 g |
Literatura: | SNG BM Black Sea 334 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 54