Niemcy, 20 marek, 1888 A
Zakończenie: 08-06-2023 21:02:20
Niemcy, 20 marek, 1888 A
370551
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk III 1888, 20 marek, 1888 A, Berlin |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto, 7.97 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża i na włosach władcy, ale ładnie zachowane |
Literatura: | AKS 119, Fr. 3828, Jaeger 248 |
Cena wywoławcza: 1 450 zł
Cena szacunkowa: 2 400 zł
Ilość odsłon: 62