Niemcy, 20 marek, 1873 A
Zakończenie: 08-06-2023 21:01:40
Niemcy, 20 marek, 1873 A
370549
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), 20 marek, 1873 A, Berlin |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | złoto, 7.98 g, minimalne uszkodzenia obrzeża, ale bez śladów obiegu |
Literatura: | AKS 109, Fr. 3813, Jaeger 243 |
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 200 zł
Ilość odsłon: 92