Niemcy, 10 marek, 1898 D
Zakończenie: 08-06-2023 21:00:00
Niemcy, 10 marek, 1898 D
370542
Opis: | Niemcy - Bawaria - Otto (1886–1913), 10 marek, 1898 D, Monachium |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto, 3.96 g, uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | AKS 198, Fr. 3770, Jaeger 199 |
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 55