Wielka Brytania, szyling, 1887

Rozpoczęcie: 30-01-2023 18:00
Zakończenie: 09-02-2023 22:53:20

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2023 22:53:20
362550
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), szyling, 1887, Londyn, jubileuszowa emisja na 50-lecie panowania
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: S. 3926, KM 761

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 320