Polska, 10 złotych, 2.01.1928

Rozpoczęcie: 30-01-2023 18:00
Zakończenie: 09-02-2023 20:11:40
Polska, 10 złotych, 2.01.1928

Polska, 10 złotych, 2.01.1928

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2023 20:11:40
362646
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 10 złotych, 2.01.1928, seria K ★, numeracja 485672
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: częściowo uzupełniony brak papieru (patrz górny lewy róg), prześwity, liczne złamania, po mocnej konserwacji, banknot nie wprowadzony do obiegu, typ ten w większości stanowił rezerwę banknową, a później został zniszczony, wielka rzadkość
Literatura: Lucow 642 (R7), Miłczak 66

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 542