Polska, trojak, 1777 EB

Rozpoczęcie: 30-01-2023 18:00
Zakończenie: 09-02-2023 22:03:00
Polska, trojak, 1777 EB

Polska, trojak, 1777 EB

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2023 22:03:00
362977
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1777 EB, Warszawa, z kropką po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 177, Parchimowicz SAP 8.l, Plage-miedź 256

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 717