Niemcy, 2 marki, 1899 A
Zakończenie: 09-02-2023 22:49:00
Niemcy, 2 marki, 1899 A
362696
Opis: | Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ernest Ludwik (1892–1918), 2 marki, 1899 A, Berlin |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | rysa na awersie, patyna, rzadkie |
Literatura: | AKS 160, Jaeger 72 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 65