Niemcy, 2 marki, 1911 D
Zakończenie: 09-02-2023 22:48:00
Niemcy, 2 marki, 1911 D
362805
| Opis: | Niemcy - Bawaria - regent Luitpold (1911), 2 marki, 1911 D, Monachium, wybite na 90. rocznicę urodzin Luitpolda |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | minimalne przetarcia w tle, ale pięknie zachowane |
| Literatura: | AKS 207, Jaeger 48 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 85