Niemcy, szóstak, 1716 CG
Zakończenie: 09-02-2023 22:46:20
Niemcy, szóstak, 1716 CG
362694
| Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm I (1713–1740), szóstak, 1716 CG, Królewiec, dwukropek po ARG i PRUS w legendzie rewersu |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, rzadszy |
| Literatura: | Schrötter 447, Neumann 28 |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 88