Niemcy, talar, 1857

Rozpoczęcie: 30-01-2023 18:00
Zakończenie: 09-02-2023 22:44:40
Niemcy, talar, 1857

Niemcy, talar, 1857

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2023 22:44:40
362690
Opis: Niemcy - Frankfurt – miasto, talar, 1857, Frankfurt, wieża bez dodatkowego dachu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki, nakład tylko 1.350 sztuk, patyna
Literatura: AKS 6, Jaeger 39, Thun 140

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 75