Niemcy, talar, 1857
Zakończenie: 09-02-2023 22:44:40
Niemcy, talar, 1857
362690
Opis: | Niemcy - Frankfurt – miasto, talar, 1857, Frankfurt, wieża bez dodatkowego dachu |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | bardzo rzadki, nakład tylko 1.350 sztuk, patyna |
Literatura: | AKS 6, Jaeger 39, Thun 140 |
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 91