Niemcy, szóstak, 1682 HS
Zakończenie: 09-02-2023 22:43:40
Niemcy, szóstak, 1682 HS
362692
Opis: | Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm (1640–1688), szóstak, 1682 HS, Królewiec, końcówka napisu ARC• & E•, na rewersie PRUSSIA |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Neumann 11.120a, Schrötter 1792 |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 58