Niemcy, 2 guldeny (Doppelgulden), 1825
Zakończenie: 09-02-2023 22:42:40
362687
Opis: | Niemcy - Badenia - Ludwik I Wilhelm August (1818–1830), 2 guldeny (Doppelgulden), 1825, Mannheim |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | nakład 6.640 szt., najrzadszy rocznik, patyna |
Literatura: | AKS 54, Davenport 517, Kahnt 20, Thun 17 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 57