Niemcy, 2 guldeny (Doppelgulden), 1825

Rozpoczęcie: 30-01-2023 18:00
Zakończenie: 09-02-2023 22:42:40

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2023 22:42:40
362687
Opis: Niemcy - Badenia - Ludwik I Wilhelm August (1818–1830), 2 guldeny (Doppelgulden), 1825, Mannheim
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nakład 6.640 szt., najrzadszy rocznik, patyna
Literatura: AKS 54, Davenport 517, Kahnt 20, Thun 17

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 48