Francja, 5 franków, 1828 W
Zakończenie: 09-02-2023 22:41:40
Francja, 5 franków, 1828 W
362697
Opis: | Francja - Karol X (1824–1830), 5 franków, 1828 W, Lille |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 24.95 g, miejscowa patyna, ładnie zachowane z blaskiem menniczym w tle |
Literatura: | Gadoury 644, KM 728 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 71