Prusy Książęce (1525–1657), denar, 1571
Zakończenie: 09-02-2023 22:36:40
362720
| Opis: | Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Fryderyk Hohenzollern (1568–1573), denar, 1571, Królewiec, nad monogramem dziewięciopromienna gwiazda rozeta między kółkami, tarcza Hohenzollernów pod monogramem bez wypełnień pól |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kop. 3821 (R4), Neumann 51, Slg. Marienburg 1272, Voss. 1430 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 75