Zakon Kawalerów Mieczowych, fenig, bez daty (1555)
Zakończenie: 09-02-2023 22:32:00
362724
| Opis: | Zakon Kawalerów Mieczowych - Henryk von Galen (1551–1557), fenig, bez daty (1555), Rewal |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 13.0 mm, 0.28 g, patyna, rzadszy typ monety |
| Literatura: | Haljak 174 (2R) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 71