Polska, 20 złotych, 1981
Zakończenie: 09-02-2023 22:26:40
Polska, 20 złotych, 1981
362598
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 20 złotych, 1981, Warszawa, Barbakan w Krakowie, wypukły napis PRÓBA |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, nakład 30.040 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w nieco uszkodzonym czerwonym pudełku NBP |
Literatura: | Parchimowicz P320a |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 48