Polska, 1/2 guldena, 1923
Zakończenie: 09-02-2023 22:19:40
Polska, 1/2 guldena, 1923
362581
Opis: | Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1/2 guldena, 1923, Utrecht, Koga |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | moneta czyszczona, patyna |
Literatura: | AKS 16, Jaeger D.6, CNG 514.I, Parchimowicz 59.a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 47