Polska, 5 złotych, 1936
Zakończenie: 09-02-2023 22:13:40
Polska, 5 złotych, 1936
362583
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Parchimowicz 119 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 30